Brotnjo zakazalo protiv Zrinjskog, večeras stiže Futsal Dinamo

U hercegovačkom futsal derbiju MNK Zrinjski je sinoć ostvario pobjedu na gostovanju u Čitluku.

MNK Zrinjski je u utakmici 7. kola Lige za prvaka pobijedio MNK Brotnjo Premier SK 4:2. Mostarci su odigrali vrlo dobro prvo poluvrijeme, finalisti Kupa BiH postigli su četiri pogotka u prvih 20 minuta utakmice, što im je u konačnici bilo dovoljno da u drugom poluvremenu utakmicu mirno privedu kraju i odnesu bodove iz Čitluka.
Strijelci za MNK Zrinjski u prvom poluvremenu bili su: Josip Bošković, Darko Raguž, Franjo Delić i Luka Suton, a s dva pogotka u nastavku poraz Brotnja ublažio je Marin Šunjić.

MNK Brotnjo Premier SK večeras će u 18 sati u Gradskoj športskoj dvorani ugostiti MNK Futsal Dinamo. Cijena ulaznice za ovu prijateljsku utakmicu je 5 KM, a organizatori utakmice dio prihoda od prodaje ulaznica donirat će Udruzi Susret.

MNK Brotnjo Premier SK: S. Galić, Šunjić, Čilić, Livaja, Suton, Andačić, Šego,Dujmović, Prusina, A. Galić, Pinjuh.

MNK Zrinjski: Skuhan, Delić, Drežnjak, Bošković, Ćavar, Čolak, Kozarić, Katičić, Raguž, Suton, Ivanković.