Sadržaj s oznakom: Rukomet

Šego je rodom iz Međugorja, rukomet mu je cijeli život bila velika ljubav. To dobro znamo jer smo s njim išli u srednju školu u Čitluku. Išao je Marin u ekonomsku školu. Već je s 15-ak godina pokazivao golmansku klasu.

Za najboljeg igrača utakmice proglašen je Luka Stepančić, a nagradu mu je predao bivši izbornik hrvatske nogometne reprezentacije, a sada trener Bayerna Niko Kovač.

Obično u prvim utakmicama dobivamo slabije protivnike, ali to sada nije slučaj.

Hrvatski gluhi rukometaši osvojili su naslov svjetskih prvaka pobijedivši u finalu u brazilskom gradu Caxias do Sul Rusiju s 29-22

U autobusu gdje se orila pjesma “Moja Hercegovina”.

Uoči početka Europskog rukometnog prvenstva u Hrvatskoj, snimljena je nova navijačka pjesma u znak podrške rukometnoj reprezentaciji.

Objavljeno u Vjera i život | 28.1.2017.

Nije zlato, ali…

Rukometna euforija.

Hrvatska rukometna reprezentacija u ponedjeljak se vratila u domovinu nakon što je na Europskom prvenstvu u Poljskoj osvojila brončanu medalju, 13. odličje osvojeno na velikim natjecanjima.

Čestitam vam Izborniče što ste svjedočili vjeru. I niste ste se bojali.

Iza hrvatske rukometne reprezentacije sjajan je uspjeh na Euru u Poljskoj i osvojena brončana medalja.

Rukometaši Hrvatske osvojili su broncu na Europskom prvenstvu pobijedivši Norvešku sa 31:24. To nam je ukupno peta medalja na europskim prvenstvima.

"Već sam rekao da je ovo čudo. Ispunilo se proročanstvo.

HRVATSKA je s 31:24 pobijedila Norvešku i osvojila broncu na Europskom prvenstvu.

Hrvatska rukometna reprezentacija osvojila je brončanu medalju na Europskom prvenstvu u Poljskoj.